УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Фітнес-тренер назвала 10 правил сніданку, які допоможуть худнути весь день

20/08/2015
Фітнес-тренер назвала 10 правил сніданку, які допоможуть худнути весь день

583960

Сніданок – найважливіший прийом їжі протягом усього дня. Якщо ви почнете ранок правильно, порадувавши травну систему здорової та поживної їжею, то організм буде налаштований спалювати калорії цілий день, повідомляє Корупція.Спорт з посиланням на lady.obozrevatel.com Сніданок – це святе, якщо ви хочете схуднути, відзначає тренер Леся Житникова.

"Саме сніданок більшою мірою програмує наш метаболізм. До того ж, згідно з численними дослідженнями, люди нехтують сніданком мають більш високий відсоток підшкірного жиру. А люди, які пропускають сніданок, схильні до переїдання і харчуються більш калорійне протягом дня, ніж ті, хто сніданок не пропускає ", – зазначила вона.

Пропуск сніданку не допомагає худнути. Після нічного сну наш організм перебуває в стадії голодування. Для погашення катаболізму (руйнування м'язів), прийом їжі необхідний.

Забудьте про тренування на порожній шлунок. Це стосується і пробіжок. Звичайно, бігати з повним шлунком ніхто не любить. Але легкий сніданок або протеїновий коктейль (в ідеалі) врятує вас від ранкового катаболізму.

Сухі сніданки, злакові печива, булочки, десерти – дуже погані варіанти для першого прийому їжі. У цих продуктах занадто багато цукру на тлі майже повної відсутності білка і повільних вуглеводів.

Сніданок повинен становити 30% добової калорійності.

Після пробудження випийте 1-2 склянки води.

Сніданок повинен бути високобілковим, що дозволить вам зберегти почуття насичення протягом дня.

Рекомендується включити 30-40 г білка в цей прийом їжі. Кращі його джерела – пісне м'ясо, яйця, молочні продукти.

Сніданок повинен містити повільні вуглеводи і бути багатим клітковиною.

Часто кажуть, що вранці можна з'їсти що завгодно без шкоди фігурі. Звичайно, ніхто вам не заборонить. Але, якщо ви боретеся із зайвою жиром, поспішаю вас порадувати, процес жиросжигания відбувається в кілька разів швидше на повільних вуглеводах. Тому зробіть вибір саме на їх користь, таким чином забезпечивши відчуття ситості протягом дня. Швидкі вуглеводи дуже скоро змусять відчути голод.

Сніданок повинен містити корисні жири. Мінімум – це 20% калорійності сніданку.