УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Флешмоб українських фанатів обвалив рейтинг сторінки ФІФА у Facebook

10/07/2018
Флешмоб українських фанатів обвалив рейтинг сторінки ФІФА у Facebook

Українські вболівальники після негативної реакції ФІФА на відео зі словами "Слава Україні!" у виконанні хорватів Домагоя Віди та Огнена Вукоєвича обвалили рейтинг сторінки організації в соціальній мережі Facebook.

За короткий період багато українців поставили сторінці в соцмережі найнижчу оцінку (1), а у відгуках залишили коментарі "Слава Україні!", "Glory to Ukraine!", а також критику на адресу ФІФА.

Станом на 23:30 9-го липня вже майже 130 тисяч осіб поставили сторінці ФІФА одиницю, а її рейтинг понизився до 1,5 з 5 зірок.

Популярное: Скандал на ЧС-2018: збірну Росії запідозрили у “нюханні” просто посеред матчу​

Як відомо, Міжнародна федерація футболу (ФІФА) винесла попередження захиснику збірної Хорватії за неспортивну поведінку, що суперечить принципам чесної гри. Як стверджувало видання The Sun, згідно з дисциплінарним кодексом, футболіст міг отримати покарання у вигляді дискваліфікації на два матчі.

Але одним Facebook українські користувачі соцмереж не обмежилися, вболівальник"атакував" і Twitter. Вболівальники залишили вже десятки тисяч негативних відгуків на сторінці FIFA у Twitter, супроводивши їх хештегом #GlorytoUkraine.