УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Force India останньою з команд Формули-1 показала новий болід

25/02/2015
Force India останньою з команд Формули-1 показала новий болід

big_98380

Команда Force India останньої з колективів Формули-1 представила новий болід для сезону 2015 року. Машина одержала індекс VJM08 і вперше з'явиться на трасі під час заключних передсезонних тестів в Барселоні.

За словами операційного директора Force India Отмара Сцафноера, болід прибуде на трасу в Барселоні в п'ятницю, хоча тести почнуться в четвер. Топ-менеджер колективу додав, що команда розраховує вивести VJM08 на трасу в суботу та неділю.

Найбільш помітними зовнішніми відмінностями нового боліда від машини 2014 є змінена форма носового обтічника, який став нижче, інші бічні пластини заднього антикрила і злегка змінені понтони. Як і колись, автомобілі Force India оснащуються гібридними силовими установками Mercedes-Benz.

Плюс до всього, болід отримав нову розмальовку. Колірна схема для сезону 2015 була представлена ​​в середині січня. У колективу також з'явилося кілька нових спонсорів. Наприклад, японський виробник електроніки та комп'ютерної техніки NEC, а також американський виробник моторних масел Quaker State.

У 2015 році склад пілотів Force India повністю продублює 2014: британо-індійську команду представляють Ніко Хюлькенберг і Серхіо Перес.