УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Форма брів, життя і любов. Дізнайся про себе більше!

02/04/2016
Форма брів, життя і любов. Дізнайся про себе більше!

В наш час, коли брови придбали практично провідну роль найважливішого елемента на обличчі будь-якої модниці, важливо пам'ятати, що, мабуть, саме брови визначають вираз обличчя. І справа зовсім не в моді!

a

Саме від форми і положення брів залежить, похмурий чи у вас вид або здивований, розумний або розсіяний. Від форми брів навіть залежить те, на скільки років старше або молодше ви можете виглядати! І навіть якщо ваші брови вже не мають своєї початкової природної форми, то все одно цікаво дізнатися, що форма брів, дана вам від народження, може багато розповісти про вашу індивідуальність, про характер. І навіть про те, як людина виявляє себе в любовних відносинах!

Отже, варіанти!

1. Прямі брови

Не має ніякого значення, в які обставини вас заганяє життя. Ви вмієте вирішувати будь-які проблеми швидко і рішуче. Ви – людина, якій можна довіряти.

У вас великі організаторські здібності, ви невимушено і легко можете робити кілька справ одночасно і виконувати їх з рівним успіхом. Це відноситься як до домашніх справ, так і до справ на роботі.

На професійній ниві ви, як правило, більш успішні, ніж ваші колеги.

У любові ви жагучі і рішучі. Ви завжди поруч з тією людиною, з якою дійсно хочете бути. Любов "за розрахунком" – це не для вас!

2. Брови "зі зламом"

Все, що вам доводиться робити в житті, ви завжди робите добре. Ви доводите все ваші справи до кінця, ніколи не залишаєте нічого недоробленим і незавершеним.

Основне ваше кредо – завжди йти вперед.

Ви – дуже уважна, творча і впевнена в собі людина; це ті якості, які якнайкраще характеризують вас як у приватному, так і в професійному житті.

У вас є почуття прекрасного і, безсумнівно, ви могли б бути (або вже стали) хорошим артистом, художником, модним дизайнером або стилістом.

У любові вам немає рівних, ви винахідливі і непередбачувані. Людина, яка знаходиться поруч з вами – просто щасливчик. Йому ніколи не буває з вами нудно.

3. Брови "будиночком"

Ви – володар ніжної і тонкої душі. Однак разом з цим ви дуже комунікабельні і товариські, і вам не складає труднощів заводити нових друзів і бути душею компанії.

У вас дуже чуйний характер, і тому ви часто переймаєтеся проблемами інших людей, і завжди готові надати їм допомогу, за що вас і цінують.

Людей вражають ваші природжені чарівність і привабливість, яких ви самі можете навіть не усвідомлювати!

Ви – невиправний романтик. Від любові ви завжди чекаєте чогось казкового і незвичайного. І треба сказати, що найчастіше це і отримуєте. Ваші відносини завжди сповнені ніжності і романтизму. Єдина умова, яку вам потрібно для повного щастя – це щоб ваш супутник дійсно щиро цінував вашу тонку і раниму душу.

4. Брови "врозсіч"

Ви – великий індивідуаліст. Вам нецікаво доводити оточуючим вашу перевагу, ви і так добре знаєте собі ціну. Тому ви не витрачаєте час на порожні розмови і випадкових знайомих. Ви добре бачите свою мету і спокійно йдете до неї.

Єдина людина, яка дійсно вас цікавить – це ви самі.

Іноді це призводить до деяких складнощів на роботі. Вашу незалежність часто плутають з агресивністю і зарозумілістю, хоча насправді ви просто прагнете бути кращим.

У любовних відносинах ви такий же егоїст, як і в житті. Ви завжди хочете тільки кращого. Ваше прагнення в досягненні цієї мети просто не знає перешкод. Ваш супутник повинен бути ідеальний і повинен бути від вас в повному захваті! Але найчастіше ви забуваєте або навіть не замислюєтеся про те, що зазвичай від вас чекають того ж самого.

5. Брови "дугою"

Ви відповідальна, серйозна і благородна людина.

Вас також характеризує гостре почуття справедливості і бажання "обійняти" весь світ. Ви намагаєтеся жити так, щоб не створювати проблем оточуючим і уникаєте неприємних ситуацій.

Ви дуже терплячі і вам завжди вдається добре організовувати ваше життя і доводити намічене до кінця.

Вас дуже цінують як ваші домочадці, так і товариші по службі.

Ваші любовні відносини – це, мабуть, ідеал, гідний усілякого наслідування. Ви вмієте цінувати і берегти, те що є у вас. Ви не вимагаєте зайвого від свого партнера. І це допомагає вам бути щасливим!