УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Формула «10-3-2-1-0» – міцний сон і бадьорий ранок

21/03/2016
Формула «10-3-2-1-0» – міцний сон і бадьорий ранок

Формула «10-3-2-1-0» подарує вам міцний сон і бадьорий ранок. Із цієї статті ви дізнаєтеся про чудову методику, за допомогою якої навчитеся повноцінно відпочивати вночі і завжди прокидатися в хорошому настрої. Всього п'ять чисел, які змінять ваше життя!

a

Існує безліч методик, створених для того, щоб забезпечити собі правильний нічний відпочинок і легкий приємний підйом. Ми самі неодноразово писали про них.

Однак багато хто з цих рекомендацій носять досить розпливчастий характер і важкі навіть для запам'ятовування, не те що для дотримання. Тому ми хочемо представити просту, як арифметика, і чітку, як армійський статут, формулу, яка допоможе вам завжди якісно висипатися і вставати вранці в гарному настрої. Називається формула «10-3-2-1-0», а придумав її тренер з фітнесу Крейг Баллантайн (Craig Ballantyne).

– 10 годин перед сном: ніякого кофеїну;
– 3 години перед сном: ніякої їжі і алкоголю;
– 2 години перед сном: жодна праці;
– 1 година перед сном: ніяких екранів;
– 0: кількість натискань на кнопку «Відкласти» на будильнику вранці.
Дані рекомендації виглядають дуже просто і цілком розумно. Автор методики стверджує, що за допомогою його порад вже безліч людей повернули собі нормальний сон вночі і стали набагато більш продуктивними в день.