УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Форвард “Дніпра” пропонує суддям “посидіти півгодини в смітнику”

24/03/2015
Форвард “Дніпра” пропонує суддям “посидіти півгодини в смітнику”

1385295565_zozulya

Форвард "Дніпра" Роман Зозуля в програмі ПроФутбол розповів про зміни в роботі суддів в минулому і цьому сезоні.

"Коли ти судді кажеш "товариш суддя, не було пенальті", а він тебе на три букви посилає… Йому можна мене посилати, а мені не можна сказати, що він погана людина, не те свиснув? Він мені відразу жовту дає. Як мені, що йому відповісти? Я четвертому кажу, "тут нічого не було товариш суддя". А він мене матом посилає. Усі думають, що судді вони такі – свиснуть і заспокояться. А судді посилають і ще сильніше за футболістів. Просто цього ніхто не бачить", – говорить Зозуля.

"Смішно, коли Стрініч про себе матюкався, що м'яч вийшов. Він же матюкається по-хорватськи. Суддя підбігає і дає червону. Каже, "я розумію по-хорватськи". Клоун, нехай зараз поговорить по-хорватські з Калінічем. Хорватську він розуміє… Багато було таких матчів, за Рамоса – через гру. А зараз по барабану, війна в країні. Зараз навіть не думаєш за тих суддів. Дай Бог їм здоров'я, тому рудому, як його… Іщенку або як його… І "Шахтар" вже не в Донецьку живе, а в Києві. І судді розуміють, що все змінюється. Він же зараз не вийде в нахабну і не засудить "Дніпро". Зараз може по голові отримати, влада змінюється, можемо його люструвати".

"Потрібно всіх, до речі, люструвати. Нехай у смітнику посидять півгодини. Може, щось дійде до них. Вони ж не дурні, все змінюється і вони починають трохи змінюватися", – сказав футболіст.

 

Джерело: korupciya. sport