УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Форвард лондонського “Челсі” опублікував фото новонародженої двійні

31/07/2018
Форвард лондонського “Челсі” опублікував фото новонародженої двійні

Дружина відомого футболіста показала новонароджену двійню.


Форвард лондонського "Челсі" і збірної Іспанії Альваро Мората вперше став батьком. Дружина футболіста Еліс Кампельо подарувала йому двійню. Хлопчиків назвали Алессандро і Леонардо.

Нападаючий лондонського "Челсі" і збірної Іспанії Альваро Мората вперше став батьком. Дружина футболіста Еліс Кампельо подарувала спортсмену двійню. Хлопчиків назвали Алессандро і Леонардо.

«Цей день я ніколи не забуду. Очікування було довгим, дуже довгим. Ці 9 місяців були для нас як 3 роки. У мене немає слів, щоб подякувати тобі, Аліса.

 

 

Happiness. #aboutlove ❤️🐛🐛🐛🐛❤️

Публикация от ALICE (@alicecampello)

 

Спасибі за те, що подарувала мені прекрасний і дивовижний світ. Я дякую Богові за кожен день поруч з тобою, ти наріжний камінь моєї життя », – написав Мората в інстаграме.

Альваро і Еліс зіграли весілля в минулому році у Венеції. Перед цим футболіст в романтичному стилі зробив дівчині пропозицію. На шоу ілюзіоніста вони, Нібито випадково, виявилися на сцені, де Мората і зробив пропозицію. Природно, Еліс не стала відмовлятися від такого щастя.

29 липня на сторінці молодої мами в Instagram з'явилися фото з пологового будинку, а сьогодні вона показала і самих новонароджених.