УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Форварда збірної України півроку тримали на голодному пайку

01/02/2018
Форварда збірної України півроку тримали на голодному пайку

Відомий український нападник Євген Селезньов, який нині захищає кольори турецького Акхісар Беледієспора, пояснив, чому розірвав контракт зі своїм попереднім клубом – Карабюкспором. 

"Наразі Карабюкспор чомусь скотився незрозуміло куди. Коли тільки туди прийшов, усе ж було добре. Відмінна інфраструктура, чудовий тренер. І тут почалося… Навіть не знаю, як це пояснити. Стало змінюватися керівництво. Усі ці незрозумілі схеми з приводу невиплати зарплат. Коротше, пішли якісь ігри. Я їм сказав – хлопці, я в таке не граю. Або у вас є завдання, або ні. Якщо ви не хочете чогось добиватися – вибачте, спасибі, до побачення! Просто президент змінився, півроку зарплату можна було не платити. Це ж зовсім неправильно…", – заявив екс-форвард збірної України.

Селезньов також підкреслив, що прийняв рішення піти після таких тривалих невиплат зарплати.

"Півроку не платили. Вони між собою якісь завдання вирішували. Мені вже це було нецікаво. При мені змінилося чотири або п'ять тренерів. Це дорога в нікуди. Пішов президент, який мене запрошував. Коротше, наші шляхи розійшлися", – підсумував форвард у інтерв'ю Спорт-Експресу в Україні.

Відзначимо, що екс-футболіста Шахтаря сильно критикували, коли він почав виступати за російську Кубань. Гравець тоді мотивував своє рішення тим, що йому треба годувати сім'ю. Але в Росії мав проблеми з виплатою зарплати. В таку саму ситуацію потрапив і в Туреччині.