Франція і Аргентина: М’ячі летіли, як кулі

30/06/2018

Сім забитих голів побачили глядачі, а французи стали першими учасниками чвертьфіналу мундіалю-2018

На чемпіонаті світу з футболу завершився перший поєдинок плей-офф турніру. Найдорожча по складу команда чемпіонату Франція (всі гравці в сумі коштують понад мільярд євро) обіграла команду однієї зірки – збірну Аргентини. Матч 1/8 фіналу пройшов в Казані і завершився з рахунком 4: 3. Ми проводили онлайн-трансляцію матчу Франція – Аргентина з фото з коментарями ключових моментів гри.

Аргентинські футболісти з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль, але перший по-справжньому гольовий момент трапився біля їхніх воріт на дев'ятій хвилині: Антуан Грізманн зі стандарту потряс поперечину! А через кілька хвилин 19летній форвард французької команди Кіліан Мбаппе перехопив м'яч на чужій половині поля і зробив ривок до штрафної Аргентини на неймовірній швидкості: зупинити його змогли лише з фолом. Пенальті, до м'яча підійшов Грізманн і пробив точно. В кінці першого тайму Анхель Ді Марія відмінний дальнім ударом з лівої ноги відправив м'яч у "дев'ятку" воріт Уго Льоріса і зрівняв рахунок – 1: 1.

У другому таймі було забито ще п'ять м'ячів! Габріель Меркадо привів в екстаз Дієго Марадону, вперше вивівши аргентинців вперед в рахунку. Через десять хвилин фантастичний удар в дотик вдався у Бенжамена Павар – знову рівність. І тут 19-річний Кіліан Мбаппе показав, чому "ПСЖ" заплатив за нього 120 мільйонів євро: футболіст забив два м'ячі за п'ять хвилин і фактично вивів Францію в чвертьфінал. На доданих хвилинах був гол Серхіо Агуеро і моменти на останніх секундах для Аргентини, але це вже історія – Мессі і компанія їдуть додому.

У чвертьфіналі Франція зіграє з уругвайцями або португальцями: їх битва пройде в суботу і почнеться о 21:00.