УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Футбол поза політикою”: Федорів пояснив чому відвернувся від прапора Росії

19/08/2018
“Футбол поза політикою”: Федорів пояснив чому відвернувся від прапора Росії

Захисник Нижнього Новгорода Віталій Федорів прокоментував епізод, коли він відвернувся від прапора Росії під час виконання гімну.

"Я людина віруюча. І коли виходжу на поле, перед грою, завжди вимовляю слова молитви. Так було і вчора. Моє глибоке переконання, що спорт – поза політикою. З повагою ставлюся до гімну і прапора будь-якої країни. Так що прошу в моїх діях не вбачати ніякої політичної підоснови", – цитує Федоріва офіційний сайт Нижнього Новгорода.

На вчинок українця вже встиг відреагувати відомий російський коментатор Василь Уткін, який висловив сподівання, що футболіст отримає великий штраф.

"Раз приїхав працювати за контрактом – поважай регламент. Міг не приїжджати, або приїхати просто так. А тепер штраф, сподіваюся, по максимуму", – написав Уткін у своєму Твіттері.

Нагадаємо, захисник Нижнього Новгорода Віталій Федорів під час виконання гімну Російської Федерації відвернувся від прапора. Нижній Новгород у рамках 7 туру ФНЛ обіграв на виїзді Сочі з рахунком 1:0.

Раніше Василю Уткіну не сподобався вчинок Домагоя Віди та Огнєна Вукоєвіча, які після матчу 1/4 фіналу ЧС-2018 проти Росії зняли відео, на якому вигукнули "Слава Україні!"