УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Футболісти української збірної відвідали поранених бійців АТО

25/03/2015
Футболісти української збірної відвідали поранених бійців АТО

 

 

Гравці національної команди України разом з президентом ФФУ Андрієм Павелко провідали поранених воїнів у столичному військовому госпіталі.

Шість футболістів національної збірної України – Руслан Ротань, Артем Федецький, Анатолій Тимощук, Андрій П'ятов, Євген Хачеріді і Микита Бурда, а також тренер воротарів Юрій Сивуха, – були делеговані до лікарні, щоб висловити слова подяки нашим героям.

Насправді,збиралися їхати всім колективом, але лікарі пояснили, що в госпіталі досить невеликі палати і вузькі коридори, тому довелося зменшити коло представників "синьо-жовтої" команди.

Кожен із гравців, що прибули до шпиталю, намагався знайти можливість поспілкуватися з пораненими, запитати про їхні потреби, попросити розповісти про ситуацію на фронті з перших вуст. Хлопці подарували кожному солдату набори сувенірів – ігрові футболки, шарфи, вимпели збірної.

А Руслан Ротань запросив всіх хлопців, яких сьогодні провідали футболісти, на матчі національної команди та дніпропетровського Дніпра, зазначивши, що це лише невелика подяка, яку можуть висловити гравці героям, які не шкодують свого життя заради свободи України.

У той же час герої війни побажали гравцям не згинатися під напором фаворитів нашої відбіркової групи – іспанців, намагаючись передати футболістам свій бойовий запал

 

Джерело: Korupciya.sport