УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Футболісти Збірної України відмовилися поселитися в “Москві”

10/08/2018
Футболісти Збірної України відмовилися поселитися в “Москві”

До першого матчу збірної України в Лізі націй проти Чехії (6 вересня) залишилося менше місяця.

Сайту "Команда №1" стало відомо, як підопічні Андрія Шевченка готуватимуться до цього поєдинку. Базуватиметься збірна України в Києві – в готелі Alfavito. Тренерський штаб і персонал зберуться там 2 вересня, а футболісти приїдуть 3-го числа. Увечері цього дня вони проведуть заняття відновного характеру на полі НТК імені Банникова, а 4 вересня відбудеться відкрите тренування на НСК "Олімпійський".

Виліт до Чехії запланований на 5 вересня, причому маршрут буде не найпростіший. Справа в тому, що збірна України прилітає до Брно, а звідти, подолавши 100 кілометрів на автобусі, вирушить до Зліна.
Там команда Андрія Шевченка розквартирується в двох готелях. Справа в тому, що чехи пропонували українцям оселитися в одному великому готелю під назвою… "Москва", але наші зі зрозумілих причин відмовилися.

Сам матч відбудеться в невеликому містечку Угерське-Градіште, що за 30 кілометрів від Зліна, і ввечері 5 вересня збірна України проведе там традиційне тренування, якому передуватиме прес-конференція Андрія Шевченка. 6-го числа – гра, потім ніч в Брно, і вранці відліт до Львова, де синьо-жовті готуватимуться до матчу проти Словаччини, запланованого на 9 вересня.