Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple

Ф’юрі запевняє, що ніколи не приймав допінг

10/05/2017
Ф’юрі запевняє, що ніколи не приймав допінг

Скандальний екс-чемпіон світу Тайсон Ф'юрі (25-0, 18 КО) стверджує, що він піддається справжньому переслідуванню з боку Британського антидопінгового агентства. Ф'юрі заявив, що Британське антидопінгове агенство (UKAD) обмовляє його, звинувативши у вживанні заборонених препаратів, повідомляє Daily Telegraph.


Ф'юрі сказав, що ще перед боєм з Володимиром Кличком його тестували по три рази на тиждень, а недавно до нього прийшли люди з UKAD для випадкової перевірки, хоча він не виходив на ринг вже 18 місяців.


"За своє життя я ніколи не приймав допінг. Люди з UKAD можуть говорити все що завгодно, але я буду з ними судитися за те, що вони зі мною зробили. Я здавав допінг-тести 50 або 60 разів, іноді по три рази на тиждень, як сечу, так і кров. Це тривало під час підготовки до бою проти Кличка. Якщо я здав позитивний тест, то чому вони не могли усунути мене? Це ніколи не мало для мене ніякого сенсу. Я навіть проводив з ними зустрічі, і вони ж мені говорили, що я не повинен ні про що хвилюватися.

П'ятнадцять місяців потому вони кажуть, що анулюють мою іцензію. У п'ятницю вони прийшли до мене нібито взяти "випадковий" тест на наркотики. Я був шокований. Вони сподівалися, що після всього, що вже відбулося, я буду милим з ними. Але я був.
Я їм пояснив, що не виходив на ринг 18 місяців, але UKAD був зацікавлений в тому, щоб провести тест саме в п'ятницю.

Можливо, вони сподівалися, що я виставлю їх геть, і вони б мали підстави автоматично дискваліфікувати мене. Я дозволив їм взяти у мене аналізи і сказав продовжувати, адже мені нема чого приховувати. Але це все схоже на переслідування", – заявив Ф'юрі.


Нагадаємо, Ф'юрі оголосив про своє повернення в бокс 13 травня. Але генеральний секретар британської Ради з контролю за боксом (BBBC) Роберт Сміт повідомив, що Ф'юрі відсторонений і не повернеться в травні в ринг.


Свій останній на сьогоднішній день бій британець провів 29 листопада 2015 року проти українця Володимира Кличка. Поєдинок завершився перемогою Ф'юрі одноголосним рішенням суддів.
Промоутер Ф'юрі повідомив, що боксер почав тренування і в травні може повернути ліцензію.