Галина Авраменко змогла виграти за стрілянину на чемпіонаті світу “бронзу”

10/09/2018

Наша спортсменка стала третьою у стрільбі по рухомій мішені

Українка Галина Авраменко завоювала бронзову медаль чемпіонату світу з кульової стрільби, який проходить в корейському Чханвоні.

У змаганнях зі стрільби по рухомій мішені Авраменко в півфіналі поступилася китаянці Лі Сю Ян з рахунком – 7: 9, але в боротьбі за третє місце впоралася з представницею Північної Кореї Рі Чжі Е з рахунком – 6: 3. Золото дісталося росіянці Ользі Степановій.

Це третя медаль України на чемпіонаті світу в Кореї. Золоту нагороду виграла Олена Костевич. Вона стала першою в стрільбі з дистанції 25 метрів.

Раніше ми писали, що Олена Костевич і Олег Омельчук стали третіми в змішаних змаганнях на чемпіонаті світу.

Нагадаємо, що восени минулого року олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала мамою. Спортсменка народила дочку, яку назвали Софією.

Костевич вийшла заміж у травні минулого року. Обранцем дівчини став її давній шанувальник, який проживає в Австрії. При цьому повідомлялося, що 32-річна спортсменка не збиралася міняти громадянство і продовжить виступ за збірну України.