УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Гарячіша за сонце”: дружина Олександра Гладкого схвилювала Мережу знімком з відпочинку

25/07/2018
“Гарячіша за сонце”: дружина Олександра Гладкого схвилювала Мережу знімком з відпочинку

Кохані дівчата та дружини відомих футболістів завжди розбурхують Мережу своєю красою та спокусливими формами.
Вони часто з'являються на офіційних заходах, змаганнях, тусовках, їздять відпочивати зі своїми відомими обранцями на дорогі світові курорти і люблять похизуватися своїми апетитними фігурами у соціальних мережах на заздрість всім прихильникам та ворогам. 

Нещодавно молода дружина відомого українського футболіста, гравця чи не половини українських футбольних клубів, недавнього нападника одеського Чорноморця Олександра Гладкого Марія опублікувала у своєму аккаунті в Інстаграм гарячі знімки з відпочинку.

Своїм прихильникам дружина футболіста продемонструвала спокусливу фігуру в чорному бікіні та ідеальну оксамитову засмагу. Під публікацією дівчина отримала безліч схвальних відгуків на свій рахунок та понад тисячу "лайків" на фото.
"Ти підірвала Інстаграм", "Спекотніша за сонце", "Вогонь", "Бомба" – залишали захоплені підписники коментарі.

Нагадаємо, навесні 2018 року Гладкий перебував на перегляді в польському "Леху", проте в підсумку став футболістом одеського "Чорноморця". Гра проти Кропивницької "Зірки" 19 травня 2018 року став 300-м для Гладкого в чемпіонаті України. По закінченню сезону 2017/18 Гладкий залишив стан "Чорноморця", який вилетів в Першу лігу за підсумками сезону.

 

 

Публикация от @gladkaya_m