Гассієв вважає, що Бріедіс міг нокаутувати Усика

30/01/2018

Олександр Усик переміг Майріса Бріедіса і вийшов у фінал Всесвітньої боксерської суперсерії
Чемпіон світу за версією IBF у важкій вазі Мурат Гассієв (25-0, 18 КО) на прес-конференції перед півфінальним боєм WBSS з Юніером Дортікосом (22-0, 21 KO), прокоментував поєдинок між Олександром Усиком (14-0, 11 КО ) і Майрісом Бріедісом (23-1, 18 КО).
Нагадаємо, переможець бою Гассієв – Дортікос зустрінеться у фіналі WBSS з чемпіоном світу у важкій вазі за версіями WBO і WBC Олександром Усиком (14-0, 11 КО), який призначений на 11 травня.

"Бій Усика і Бріедіса? Ми прилетіли з тренерами в Сочі і в готелі якраз змогли побачити його. Зустрічалися два чемпіони світу, апріорі бій бути поганим не міг. Бріедіс – визнаний панчер, Усик – олімпійський чемпіон і чемпіон світу. Хоч і зустрічалися суперники різних стилів, але всі залишилися задоволені боєм. Усик заслужив цю перемогу, але в кожному раунді Бріедіс міг його нокаутувати.

Я не люблю зазирати за спину суперникам. Мій наступний бій – з чемпіоном світу, який не має поразок і виграв 21 разів нокаутом в 22 боях. Потрібно налаштовуватися на цей бій, а далі видно буде. У цьому турнірі зібралися найсильніші боксери вагової категорії, недооцінювати нікого не потрібно", – сказав Гассієв.

Нагадаємо, Олександр Усик у важкому бою переміг володаря поясу WBC Майріса Бріедіса і вийшов у фінал Боксерської суперсерії. Усик об'єднав пояси у важкій вазі: став чемпіоном світу за версією WBC і захистив титул за версією WBO.

Після бою Усик зізнався, що це були найважчі 12 раундів, які він будь-коли проводив. А Бріедіс заявив, що хоче провести реванш.