УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Генінсон розповів, скільки заробляв на посаді президента УПЛ

09/04/2018
Генінсон розповів, скільки заробляв на посаді президента УПЛ

Володимир Генінсон втратив серйозне джерело доходу

Колишній президент Української Прем'єр-ліги Володимир Генінсон назвав свої успіхи та невдачі на посаді, а також розповів про фінансовий бік роботи в УПЛ.

"Щодо фінансів, то бюджет на цей рік становив 13 млн грн. З кожного клубу – 1,36 млн гривень. Завдяки оптимізації процесів у нас на рахунку в кінці цього сезону залишиться 1 млн гривень. Моя зарплата – 500 доларів на місяць, до податків", – цитують Генінсона канали "Футбол 1/2".

Він також розповів, чому не висунув свою кандидатуру на виборах президента УПЛ.

"Тому що я не зміг об'єднати всі клуби в одне ціле – це найголовніше. Мені не вдалося створити єдиний продукт, який можна вивести на європейський рівень, і залучити більше вболівальників на трибуни. Що мені вдалося? Я залишився в відмінних відносинах з усіма клубами. За два роки я зробив так, щоб ні з ким не посваритися. Я не зробив преференцій жодному клубу. Я не брав участь ні в одному скандалі. Моя головна заслуга – я зберіг паритет клубів. Якби я пішов на вибори, то виграв би їх з результатом 12:0", – додав екс-президент УПЛ.

Нагадаємо, новим президентом УПЛ став швейцарець Томас Грімм. За 58-річного функціонера віддали голоси 10 клубів УПЛ, ще два утрималися. Він був висунутий Олександрією і виявився єдиним кандидатом на минулих виборах.