УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Гімнастка Лілія Подкопаєва показала свого нареченого-бізнесмена

13/04/2018
Гімнастка Лілія Подкопаєва показала свого нареченого-бізнесмена

Українська гімнастка Лілія Подкопаєва виходить заміж

39-річна спортсменка здивувала шанувальників радісною новиною – вона збирається заміж.

Подкопаєва представила шанувальникам свого нового обранця. Ним виявився колишній киянин Ігор Дубинський. Чоловік вже більше 25 років живе в Атланті.

Сам Дубинський розповів, що пропозиція була зроблена класичним способом. Лілія відповіла на неї згодою. Також майбутній чоловік гімнастки уточнив, що весілля вже запланована, але розповідати про все пара поки не бажає.

Першим чоловіком Подкопаєвої був Тимофій Нагорний, донецький бізнесмен. Від нього гімнастка народила дочку Кароліну. Також колись Ліля і Нагорний всиновили разом хлопчика Вадима.

Нещодавно популярна українська співачка Світлана Лобода відкрила шанувальникам сокровенну таємницю. Шанувальники Лободи помітили обручку на пальці артистки.

Світлана опублікувала на своїй сторінці в соцмережі зворушливий пост в честь дня народження своєї дочки Єви. Мати привітала дівчинку з 7-річчям. На опублікованих знімках шанувальники співачки помітили на пальці Лободи помолвочноє кільце з діамантом.

Відома українська співачка Маша Фокіна показала у себе на сторінці в соціальній мережі обручку.

«Спасибі мій улюблений, ти даруєш мені щастя. Я сказала «Так», – підписала вона відеоролик.

Слід уточнити, що про обранця співачки відомо небагато. Точніше тільки те, що його звуть Геннадій Шпілер. При цьому пара досить часто ділиться в своїх мікроблогах спільними фото і відео.