“Гол-близнюк”: Як Мексика розібралась зі збірною Південної Кореї

23/06/2018

На чемпіонаті світу з футболу, схоже, визначився ще один учасник плей-офф.

Збірна Мексики з футболу дуже близька до виходу в 1/8 фіналу. У 1-му турі ця команда здобула сенсаційну (але цілком заслужену) перемогу над чинними чемпіонами світу, німцями (1: 0). А в сьогоднішньому поєдинку проти Південної Кореї латиноамериканці добули другу перемогу в своїй групі з рахунком 2: 1.

ПОПУЛЯРНЕ: Бельгія розгромила Туніс і автоматично вийшла в 1/8 фіналу

Перший гол Мексика провела з 11-метрового, який точно реалізував Карлос Вела на 26-й хвилині – 1: 0.

А другий гол мексиканці забили в своєму "фірмовому" стилі: у швидкій контратаці на 66-й хвилині відзначився Хав'єр "Чічаріто" Ернандес – 2: 0.

А тепер порівняйте гол "Чічаріто" з голом Ірвінга Лосано в ворота німців? Та ж швидка контратака лівим флангом, і навіть фінт, яким такующій гравець "прибрав" захисника, один і той же!

Уже в компенсований час, на 90 + 3 хвилині Сон Хін Мін роздрукував все ж ворота мексиканців, але …

Підсумок матчу: Мексика – Корея – 2: 1. У мексиканців 6 очок, у шведів – 3, у Кореї і Гермнаіі поки 0 очок, але саме сьогодні проходить матч Німеччина – Швеція.

Нагадаємо, що за підсумками матчу Бельгія – Туніс (5: 2) Лукаку наздогнав Роналду в списку бомбардирів ЧС-2018.