5

Гол українця допоміг команді екс-тренера Динамо Сергія Реброва перемогти в чемпіонаті Угорщини

24/02/2019

Гол українського футболіста, півзахисника Івана Петряка допоміг Ференцварошу, який до слова, очолює Сергій Ребров, перемогти Пушкаш Академі в матчі 22 туру чемпіонату Угорщини.

Футболіст відзначився на 49-й хвилині, подвоївши перевагу Ференцвароша. Цікаво, що за дві хвилини до цього Петряк заробив пенальті для своєї команди, який вдало реалізував уругваєць Фернандо Горряран.

До кінця матчу у воротах гостей побувало ще два м'ячі, які зафіксували розгромну перемогу команди Реброва з рахунком 4:0.

Для українського півзахисника цей гол став шостим у нинішньому сезоні. Також на рахунку Петряка шість гольових передач.

Ференцварош після 22 турів лідирує у чемпіонаті Угорщини, випереджаючи найближчого переслідувача МОЛ Віді на 6 очок.

22 серпня 2018 року Ференцварош оголосив про призначення наставником команди колишнього головного тренера київського Динамо Сергія Реброва.

У липні того року угорський клуб повідомив про підписання контракту з півзахисником Шахтаря та збірної України Іваном Петряком.