Голкіпер забив уперше за 16 років і зіпсував дебют легенді Мілана

03/12/2017

У поєдинку 15-го туру чемпіонату Італії з футболу Мілан зіграв унічию з Беневенто (2:2). Це був перший поєдинок на чолі міланського клубу для нового тренера Дженнаро Гаттузо.

Новачок Серії А врятувався на 90+5-й хвилині – гол в активі голкіпера Альберто Бріньоля, який замкнув головою подачу зі штрафного і вирвав для своєї команди перше очко в сезоні.

Як повідомляє статистичний портал Opta, Бріньолі таким чином став першим за 16 років голкіпером, якому вдалося забити в матчі Серії А. Останній раз це робив воротар Реджини Массімо Таїбі, який відзначився голом 1 квітня 2001 року.

Дженнаро Гаттузо так прокоментував розв'язку матчу з Беневенто (2:2).
"Безумовно, цей результат обпікає, заподіює біль. Якби мене порізали ножем, було б не так боляче, як від такого голу.

В останні 15 хвилин було важко, але ми пропустили зовсім дикий м'яч. Я ніяк не міг очікувати, що команда пропустить на останніх секундах від воротаря суперника.

Вам може здатися, що гравцям ні до чого немає діла, але я бачив в роздягальні, як вони були засмучені. Це дуже боляче, але потрібно зализати рани", – цитує Гаттузо Sky Sport Italia.