УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Гонщик “Формули-1” вчитиме київських водіїв їздити

13/08/2015
Гонщик “Формули-1” вчитиме київських водіїв їздити

img47175037530b2_1192710199

Пілот "Формули-1" Жеремі Дюфур співпрацюватиме з "Київпастрансом" для вдосконалення професійної майстерності водіїв

12 серпня відбулася зустріч генерального директора комунального підприємства "Київпастранс" Сергія Майзеля та лідера офісу "Формула Один" в Україні французького пілота, чемпіона світу з автоперегонів Жеремі Дюфура щодо поширення та розвитку інженерно-технічної творчості молоді в межах міжнародного проекту Formula SAE в рамках співпраці комунального підприємства "Київпастранс" та Національно-політехнічного університету (КПІ)".

За словами Майзеля, співпраця із гонщиком розглядається як перехід на новий рівень системи підготовки та тестування водіїв для забезпечення безаварійної роботи наземного пасажирського транспорту.

Дюфур після підписання протоколу намірів про співпрацю запевнив, що ця ініціатива допоможе йому зробити багато добрих справ.

"Знання навіть декількох прийомів гоночної їзди допоможе водіям у ïхніх життєвих робочих ситуаціях. Та, звичайно, мені відкривається чудова можливість перспективи виховання майбутніх чемпіонів, які зможуть бути гідними представниками українського автоспорту", – додав Дюфур.