Горецький зміг встановити справжній рекорд 21-століття

16/02/2019

У стартовому матчі 22-го туру чемпіонату Німеччини "Баварія" в гостях перемогла "Аугсбург" 3: 2. Матч судила Бибиана Стейнхаус.

"Аугсбург": Кобель, Стафілідіс (Ріхтер, 69), Макс, Оксфорд, данс, Моравек (Ку Джа Чхоль, 78), Шмід, Чі Дон Вон, Грегоріч, Хедіра, Кордова

"Баварія": Нойєр, Хуммельс, Алаба, Зюле, Кіммі, Хамес Родрігес (Мюллер, 56), Тіагу Алькантара (Хаві Мартінес, 82), Гнабрі (Рібері, 64), Коман, Горецький, Левандовскі

Матч розпочався несподівано. На 17-й секунді м'яч після прострілу потрапив в ногу Горецький і влетів в ближній кут 1: 0.  В історії бундесліги три голи в свої ворота були забиті на першій хвилині.  Останній такий випадок стався в 1979 році.

На 17-й хвилині Кіммі навісив.  Коман зрівняв рахунок 1: 1.

На 23-й хвилині слід простріл.  Чи Дон Вон метрів з 15 пробив під поперечину 2: 1.

На останніх секундах першого тайму Коман пробив у "будиночок" воротареві 2: 2. На 53-й хвилині гості перехопили м'яч у чужій штрафній. Коман зробив передачу. Алаба ідеально пробив в дальній кут 2: 3. На 60-й хвилині Левандовскі вискочив один на один, але пробив повз ворота.