УКР
App for android App for apple

Готовий поставити всі гроші: Ломаченко опустив Лінареса на землю

03/04/2018
Готовий поставити всі гроші: Ломаченко опустив Лінареса на землю

Українець запропонував супернику парі

Чемпіон світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко запропонував наступному супернику Хорхе Лінаресу парі.

Нещодавно, Лінарес заявив, що люди можуть ставити свої будинки на його перемогу.

"Ставити будинок на його перемогу? Серйозно? Багато людей можуть залишитися бездомними. Якщо він такий впевнений, то я пропоную парі – нехай поставить сам на себе 100 тисяч доларів, а я поставлю на себе. Хто переможе, той забере 200 тисяч. Я можу поставити і 200-300 тисяч, але у нього велика команда і частина гонорару піде не на його рахунок. Я боюся його розорити. Я готовий і на всі гроші зіграти, але не впевнений, що він на це піде", – впевнено заявив Ломаченко в інтерв'ю ESNEWS.

Український боксер також розповів про підготовку до бою та виділив сильні сторони Лінареса.

"У нас все добре, закінчили чергову спаринг-сесію, все йде за планом. Закінчилися вихідні, ми відпочили і починаємо новий тиждень з новими силами. Я не буду говорити, що Лінарес робить погано, а скажу, що у нього добре виходить. Він добре рухається, добре відчуває дистанцію, серійний, швидкий, розумний, може потужно вдарити, боксер високого класу", – зазначив Ломаченко.

Нагадаємо, команди Ломаченка та Лінареса довго не могли домовитися про дату поєдинку і трансляції, оскільки на 12 травня (о 22:00) був запланований повтор трансляції бою Геннадія Головкіна (37-0-1, 33 КО) і Сауля Альвареса (49-1 -1, 34 КО). ESPN погодився посунути трансляцію бою Ломаченко – Лінарес на 20:00 за часом східного узбережжя США.