УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Гран Прі Каталонії: Россі переграв двох гонщиків Ducati у першій практиці

15/06/2018
Гран Прі Каталонії: Россі переграв двох гонщиків Ducati у першій практиці

Найшвидшим гонщиком першого тренування вікенду у Каталонії став Валентино Россі, якого не змогли перевершити два заводських гонщики Ducati Андреа Довіціозо та Хорхе Лоренсо, які посіли друге та третє місця.

У першій половині першого тренування вікенду найшвидшими були Марк Маркес і Хорхе Лоренсо.

Чинний чемпіон був єдиним, хто після кількох спроб перевершив межу 1.40 хвилини з колом 1.39,882, у той же час гонщик Ducati був повільнішим на півсекунди.

ПОПУЛЯРНЕ: Футболістів Саудівської Аравії покарають за ганебний матч на ЧС-2018

Маркес не залишав першого місця майже до кінця практики, а от Лоренсо у середині сесії на деякий час поступився Келу Кратчлоу та Андреа Янноне.

На останніх хвилинах прискорились гонщики Yamaha, які більшу частину часу посідали місця біля десятого – Валентино Россі піднявся на другу позицію з 1.39,934, Маверік Віньялес до четвертого позаду Лоренсо, а Жоанн Зарко до п’ятого, на пару сотих позаду іспанця.

З останнім колом Россі очолив протокол із 1.39,456. Андреа Довіціозо, який перетнув фініш після Доктора, посів друге місце на 0,347 секунди позаду. Третім у підсумку став Лоренсо, який поступився товаришу по команді 0,001 секунди.

Маркес завершив перше тренування з п’ятим результатом.

Зарко поліпшився з останнім колом, з яким став шостим за темпом. Француз випередив Віньялеса, який був на 0,181 секунди повільнішим за сателітного гонщика.

Сьоме місце посів Кратчлоу, восьме Тіто Рабат. Останнім у топ-10 став Янноне.

Аварій у першій практиці зазнали Андреа Янноне на початку, Франко Морбіделлі ближче до кінця сесії та вже після картатого прапора Джек Міллер і Карел Абрахам.

Результати першого тренування