УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Гроші прямо з неба: Лас-Вегас скинув на уболівальників 5 тисяч доларів з вертольота

10/09/2018
Гроші прямо з неба: Лас-Вегас скинув на уболівальників 5 тисяч доларів з вертольота

У США клуб "Лас-Вегас Лайтс", який виступає в Об'єднаної футбольній лізі (USL), влаштував несподіваний перфоманс для своїх фанатів.

У перерві матчу чемпіонату з командою "Лос-Анджелес Гелаксі-2" з вертольота вниз на поле було скинуто п'ять тисяч доларів. Збирати купюри кинулися дві сотні шанувальників.

Маркетологи футбольного клубу Вегас Лайтс, що виступає в другому дивізіоні США, знайшли спосіб, як заманити вболівальників на трибуни. Гра команди, м'яко кажучи, не радує фанатів, так що клуб вирішив платити відвідувачам стадіону.

У перерві матчу між Вегас Лайтс і Лос-Анджелі Гелаксі-2, в небі над стадіоном з'явився вертоліт, з якого почали скидати гроші. В цілому було скинуто 5 тисяч доларів дрібними купюрами по 2 і 5 доларів.

"Тепер всі скажуть: тільки подивіться на цих божевільних! Але ми цим пишаємося. Насправді, ми дуже серйозно ставимося до результатів і подумали, а що такого ми можемо зробити, щоб віддячити фанатів, які продовжують нас підтримувати ", – сказав власник клубу Бретт Лешбрук.

"Лас-Вегас Лайтс" вважається найбільш екстравагантною командою USL. Їхнім спонсором є аптека з продажу марихуани, маскотами – дві лами, а після кожної домашньої перемоги з трьома і більше забитими м'ячами футболісти отримують як бонус фішки з казино на 100 доларів.