УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Група крові може розповісти про тебе більше, ніж ти думав. Факти, які вражають!

30/03/2016
Група крові може розповісти про тебе більше, ніж ти думав. Факти, які вражають!

Група крові людини визначається за складом – специфічні вуглеводи і білки формують різні види крові. Сучасна система поділу крові на групи виникла ще в 1900 році. Існує 4 основні групи крові, найпоширеніша з яких – друга. Передає Корупція.Спорт
Знати про те, яка в тебе група, – дуже важливо, адже якщо знадобиться переливання, потрібно бути впевненим в сумісності твоєї групи крові і тієї, яку переливають. Саме для цього у військових на рукавах робляться спеціальні нашивки з цифрою і плюсом чи мінусом, що вказує на резус-фактор, в паспорті також ставиться спеціальний штамп.

 

gfdkkjh

 

Прийнято вважати, що групи крові історично сформувалися під впливом різних умов, в яких жили стародавні люди. Тому у людей з однаковими групами крові багато спільного …

I група
Це найдавніша група крові, яка збереглася з часів неандертальців. У ті часи люди харчувалися в основному їжею тваринного походження, тому білкова, насичена м'ясом дієта особливо добре підходить людям з такою кров'ю.
Люди з I групою крові – природжені лідери і керівники. Їх унікальна здатність передбачати все наперед часто допомагає щасливчикам знаходити вихід із самих незручних ситуацій. Все було б чудово, якби не деяка поверховість цих людей і кричуща безвідповідальність.

Це те, над чим варто працювати, якщо людина з цією групою крові хоче бути успішним. Запорука здоров'я для нащадків неандертальців – це рух. Чим активніше рухається людина з цією групою крові, тим довше він живе.

Чоловіки з I групою крові – хороші коханці, люблять завойовувати нових жінок і ніколи не зупиняться на досягнутому.

Жінки з I групою крові ненаситні, у них дуже активний темперамент, а ще – вони моторошно ревниві.

 

II група
II група крові з'явилася трохи пізніше, коли люди вже захопилися землеробством не на жарт і стали всеїдними. Тому люди з цією групою крові найкраще себе почувають при різноманітному раціоні.
Люди з II групою крові з легкістю пристосовуються до будь-яких умов, вони абсолютно неконфліктні. Володарі цієї групи створені для спілкування, знаходять взаєморозуміння з ким завгодно за лічені хвилини і добре володіють мовами.

Найчастіше у таких людей виникають проблеми із зором і серцем, потрібно пильно стежити за роботою печінки. Чоловіки з цією групою крові соромливі і вірні, вони поважають своїх партнерок. Жінка з II групою крові – ідеальна дружина, віддана і розуміє, звичайно дуже любить дітей.

 

III група
Ця група крові утворилася в той час, коли на Землі почало холоднішати. Складний перехід з спеки в холод відбився на складі крові, відбулася мутація. Відмітна риса людей з III групою крові – виняткова терплячість і навіть прискіпливість.
Вони можуть бути відмінними ювелірами і хірургами, володіють умінням робити добре те, чого ніколи не вчилися. Страждають на хвороби шлунка і інфекційними захворюваннями, що вражають слизові оболонки.

Чоловіки часто змінюють партнерок, але до певного моменту: зустрівши ту єдину, вони стають розсудливими і заспокоюються. Жінки відрізняються особливою екстравагантністю і почуттям стилю у всьому, люблять панувати і відстоюють свою думку до останнього.

IV група
Це – найрідкісніша і найновіша група крові. Вона з'явилася приблизно 1 000 років тому. Люди з IV групою крові мають відмінний імунітет, виявляють високу опірність пов'язану з нововиявленими захворювань. Але у них є і вразливі місця: органи слуху, шкірний покрив, суглоби і кістки.
Вчені та винахідники дуже часто мають таку групу крові. Чоловіки з IV групою крові – прекрасні спокусники, вони знають, що потрібно робити, щоб на них звернули увагу.

Жінки з IV групою крові – дуже сексуальні і привабливі, але при цьому дуже вибагливі в своїх контактах.