Харків прийняв V міжнародний марафон

30/04/2018

Професійні спортсмени та любителі бігу, представили сьогодні на міжнародному марафоні в Харкові 25 країн.

У їх числі: Японія, Німеччина, Китай, Кенія, Австрія та ін. Як повідомляє сайт міської ради, понад 10 тисяч осіб стартували на дистанціях 4,2 км; 10 км; 42 км і командних естафетах – 2Х21,1 км і 4Х10,55 км.

Перед початком змагань учасників привітав заступник Харківського міського голови Костянтин Лобойченко. Від свого імені та від імені Геннадія Кернеса, він привітав присутній з початком спортивного свята і побажав відмінного забігу.

На старт дистанції 4,2 км прийшло понад 5 тисяч осіб. Серед чоловіків місця розподілились наступним чином: I – Андрій Лисенко; II – Андрій Іваченко; III – Олексій Погорілий. У жінок першою прибігла Поліна Слишенко, другий – Тетяна Хаценко, третьої – Аліна Ненько.

На десятикілометровій дистанції приймати участь понад 4-х тисяч чоловік. Перше місце серед чоловіків, у киянина Богдана Сименович, друге, так само у представника Київської області – Володимира Рогозовського, на третьому місці спортсмен з Марокко – Самір Іль Алі. Жінки фінішували наступним порядком: перша – Наталя Барак з Харкова, друга – киянка Наталія Сименович, і третя – Юлія Красова з Одеси.

Багато учасників вперше приєдналися до подібного марафону, при цьому посівши призові місця, але навіть фінішували в останніх рядах, отримали величезний заряд енергії та позитиву.