УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Харлан розповіла, як на її кар’єру вплине відмова від змагань в Росії

07/04/2018
Харлан розповіла, як на її кар’єру вплине відмова від змагань в Росії

Ольга Харлан не поїде на гран-прі в Москві

Чемпіонка Європи і світу, і найтитулованіша фехтувальниця України Ольга Харлан розповіла, як на неї вплине пропуск гран-прі в Москві.

Харлан вважає, що її відсутність на гран-прі в Москві особливо не відобразиться на загальному заліку Кубка світу. Харлан здобула перемоги на гран-прі в Канкуні і Сеулі, однак на наступний не відправиться. Українським спортсменам заборонено брати участь на турнірах, які проходять в Росії.

"Моя відсутність в Москві не сильно вплине на загальний залік Кубка світу. В минулому році я посіла там дев'яте місце, трохи очок отримала. Так що якщо туди не поїду, то трохи втрачу. Але в наступному році вже починається олімпійський відбір, і Гран прі в Москві – це один з етапів, який буде враховуватися, тому це проблематично", – сказала Харлан в інтерв'ю Xsport.ua.

"В цілому проблематичним буде побудова плану тренувань. У нас на цей рік було все розписано, як я говорила, аж до годин і хвилин, як ми повинні тренуватися, і зараз треба буде все міняти. Не виключаю того, що це якось вплине на наш результат. Сподіваюся, вплине в кращу сторону, але чесно кажучи, не знаю, як все складеться, вже тренери будуть це вирішувати, прораховувати всі можливі варіанти".

Ольга Харлан є олімпійською чемпіонкою Пекіна, а також п'ятикратної чемпіонкою світу.

Нагадаємо, Ольга Харлан стала спортсменкою року на церемонії нагородження Героїв спортивного року 2017.