Хацкевич: Шапаренку та Русину будемо давати ігровий час за будь-якої можливості

04/12/2017

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своєї команди в матчі з Маріуполем (5:1)

"Може здатися, що гра давалася нам легко – активно розпочали поєдинок, створили багато моментів біля воріт суперника в перші 20 хвилин. Але потім одна помилка в обороні, яку, на щастя, нам швидко вдалося виправити, після чого повністю домінували на полі. Другий м’яч, як кажуть, у роздягальню, додав упевненості, а другий тайм продемонстрував, що ми були набагато сильніші в цій грі.

Чи побачимо ще в цьому році Віду? Чесно кажучи, я був здивований, коли прочитав на одному із сайтів про те, що він уже тренується разом із нами в загальній групі. На сьогоднішній день він поки не провів із нами жодного тренування після ігор збірних. Від завтра одна група буде відновлюватися, інша проведе тренування, й подивимося, наскільки у нього буде бажання брати участь в іграх, що залишилися у цьому році.

Чи можуть Шапаренко та Русин отримувати стабільну ігрову практику в першій команді? Ми їх бачимо кожного дня у тренувальному процесі. Найголовніше в їхньому випадку – не випустити зарано, і в той же час не перетримати з цим моментом. Шапаренко та Миколенко вже тривалий час займаються з нами, й не випадають із тренувального процесу. Це дуже важливо. За будь-якої можливості будемо давати їм ігровий час", – цитує Хацкевича офіційний сайт Динамо.