УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Хемілтон: Я ледь тримався на ногах після гонки

09/07/2018
Хемілтон: Я ледь тримався на ногах після гонки

Льюіс Хемілтон розповів, що ледь тримався на ногах, після того як на Гран Прі Великої Британії виснажився під час прориву на друге місце після розвороту на старті.

Через невдалий старт Хемілтон відкотився на третю позицію, а потім його вдарив Кімі Райкконен на Ferrari – пілот Mercedes став 18-м.

ПОПУЛЯРНЕ: На футбольному чемпіонаті світу працюватимуть українські арбітри

У підсумку Хемілтон фінішував другим, здобувши перевагу через рішення команди не зупинятися під час появи машини безпеки, щоб відіграти позиції. Проте після фінішу на шляху до подіуму відчувалася напруга між британцем та Райкконеном.

Коли його запитали, чи це сталося через зіткнення на старті, Хемілтон відповів:

«Ні, зовсім ні. Вам легко сидіти та дивитися гонку, але я зі шкіри ліз, атакував на 100%, на 1000%.

Я віддав всю енергію, що в мене була. Коли я вийшов із боліда, у мене вже не було сил.

Люди очікують, що ви після гонки будете усміхатися та дякувати їм. Я віддав всього себе, ледь тримався на ногах. Сьогодні великі вимоги до фізичної форми.

Подібні ситуації відрізняються від тих випадків, коли ви лідируєте та можете контролювати темп. Я проривався з останнього місця.

Тому мені треба було просто перевести подих. У мене немає жодних проблем із Кімі».

Його основний суперник та переможець Гран Прі Британії Себастьян Феттель мав серйозні проблеми в суботу.

Феттель визнав, що побоювався пропустити кваліфікацію через біль у шиї, але йому вдалося завоювати другу позицію на стартовій решітці.

Проте у гонці Феттелю вже було трохи легше, тому він зняв фіксаційні пластири на шиї та  без хвилювання змагався протягом всієї дистанції.

«Я почувався добре на шляху до стартової решітки, тому перед початком гонки послабив фіксацію», – сказав Феттель.

«Кваліфікація була не дуже веселою, я провів якомога менше кіл. Я користався фіксаційними наліпками, щоб почуватися краще в поворотах. Але в гонці у цьому не було потреби. Не було жодних проблем».