УКР
App for android App for apple

Хижняк повернеться на ринг у масштабній матчевій зустрічі в Харкові

04/04/2018
Хижняк повернеться на ринг у масштабній матчевій зустрічі в Харкові

Віце-президент Федерації боксу України Дмитро Шенцев повідомив про участь в цьому місяці на великому боксерському турнірі кращого боксера планети-2017 – українця Олександра Хижняка.


У турнірі візьмуть участь збірні України, Казахстану, Узбекистану і Туркменістану. При цьому в складі української збірної буде битися і Олександр Хижняк, для якого бій на цьому турнірі стане першим в 2018 році.

«Вдячний федераціям Казахстану, Узбекистану і Туркменістану, які підтримали нашу спортивний захід і підтвердили свою участь в матчевій зустрічі. Збірна України виступить в ньому в бойовому складі, який недавно здобув історичну перемогу на чемпіонаті Європи », – цитує слова першого віце-президента офіційний сайт Федерації боксу України.

«Крім того, в складі національної збірної України ми побачимо і кращого боксера планети 2017 року Олександра Хижняка, який вперше візьме участь в офіційних змаганнях після перемоги на чемпіонаті світу в Німеччині».

На початку лютого Міжнародна асоціація аматорського боксу (AIBA) визнала Хижняка кращим боксером 2017 року незалежно від вагової категорії. У минулому році він став чемпіоном світу і Європи у важкій вазі.

Турнір в Харкові відбудеться з 26 по 28 квітня в Палаці спорту «Локомотив».