УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Хлопчаки завжди залишаються хлопчаками”: Відомий спортсмен з’їв равлика і помер у важких муках

07/11/2018
“Хлопчаки завжди залишаються хлопчаками”: Відомий спортсмен з’їв равлика і помер у важких муках

В Австралії помер 29-річний екс-регбіст Сем Баллард повідомляє Washington Post. Протягом останніх восьми років спортсмен перебував в паралізованому стані.

У 2009 році 20-річний Баллард прийшов на вечірку,  де на спір проковтнув равлика.

"Молоді хлопці, червоне вино, алкоголь, посиденьки біля приятеля за столом – і тут хтось виймає равлика і підбурює компанію. Хлопчаки завжди залишаються хлопчаками", – згадувала фатальний день мати спортсмена Кеті Баллард.

У лікарні з'ясувалося, що Сем заразився щурячим цепнем – паразитом, який часто зустрічається не тільки у гризунів, а й у слимаків та равликів, що поїдають фекалії собак. Лікарі не відразу діагностували захворювання і ціп'як вразив мозок хлопця, відправивши його в кому на 420 днів.

В 2014 році Сема виписали з лікарні, однак він назавжди залишився паралізований і потребував постійного догляду. У листопаді 2018 Баллард помер.

Нагадаємо, що напередодні відомий аргентинський боксер Маріо Мело помер під час змагання в Пінамаре зі швидкісного поїдання їжі. Колишній претендент на титул чемпіона світу з боксу помер на 57-му році життя , намагаючись з'їсти третій круасан.