УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Хочу худнути у компанії”: Вірастюк стане учасником шоу “Зважені та щасливі”

05/04/2018
“Хочу худнути у компанії”: Вірастюк стане учасником шоу “Зважені та щасливі”

Заслужений майстер спорту України, володар титулу "Найсильніша людина світу" і неодноразовий чемпіон світу в силовому багатоборстві Василь Вірастюк візьме участь у восьмому сезоні шоу "Зважені та щасливі".

Під чиїм керівництвом буде худнути Василь Вірастюк, і з ким в парі він прийде на проект, поки невідомо.

"Скажу чесно, самому тренуватися складно. А на проекті" Зважені та щасливі "є можливість худнути в компанії. Це завжди веселіше й ефективніше, коли хтось підбадьорює, підстьобує. Я не ставлю собі за мету досягти якоїсь певної цифри. Я просто хочу скинути вагу, щоб мені було комфортно сидіти, стояти, щоб було добре самопочуття", – говорить Вірастюк.

"Нам сподобався досвід минулого сезону – коли нарівні з учасниками худне відома в Україні персона. І ми раді, що Василь відгукнувся на нашу пропозицію взяти участь у проекті. У Василя особливий тип статури, дуже багато м'язів. Але статус найсильнішої людини у світі не скасовує того, що у володаря цього титулу можуть бути проблеми з вагою або здоров'ям. Василь сам бачить, що щось зайве потрібно прибирати, і готовий це робити разом з парами нового сезону", – сказав директор ТО, яке виробляє" Зважені та щасливі ", Євген Тунік.

Тренери шоу – В'ячеслав і Марина Узєлкова – вже готуються до зустрічі зі своїми новими підопічними.

Зйомки найголовнішого реаліті України про схуднення стартують у квітні та триватимуть до середини літа. Прем'єра нового сезону шоу "Зважені та щасливі" в ефірі СТБ традиційно відбудеться восени 2018 року.