УКР
App for android App for apple

“Хочуть великі гроші”: Василю Ломаченку готують супербій в США

21/08/2018
“Хочуть великі гроші”: Василю Ломаченку готують супербій в США

Українець Василь Ломаченко після проведення свого бою 1 грудня має всі шанси зустрітися в рингу з американцем Майкі Гарсією в одному з найбільш очікуваних боксерських поєдинків.
За словами промоутера нашого боксера Боба Арума, організація такого шоу викликає величезний інтерес в США, тож цілком імовірно, що такий поєдинок все ж відбудеться.

"Ломаченко битиметься в грудні з переможцем поєдинку Рей Бельтран – Хосе Педраса, після цього ми будемо щасливі вступити в переговори з людьми Гарсії про організацію поєдинку в наступному році. Немає причини, по якій цей поєдинок не повинен відбутися. Коли ти робиш великі поєдинки, бійці хочуть великі гроші. Питання в тому, чи буде достатньо грошей за результатами платного перегляду", – сказав Арум для FightHype.

Як повідомлялось раніше, російський боксер Альберт Селімов відмовився втретє виходити в ринг проти українця Василя Ломаченка. До цього бійці зустрічалися на аматорському рівні в фіналі ЧС-2007 (16:11 користь росіянина) і в першому колі Олімпіади-2008 (14:7 на користь українця).