Хорхе Сампаолі розказав про стосунки з Мессі

30/06/2018

Головний тренер збірної Аргентини Хорхе Сампаолі запевнив, що не радився щодо складу з лідером команди Ліонеля Мессі по ходу поєдинку з Нігерією (2: 1).

Перед матчем з Нігерією виник слух, згідно з яким Хорхе Сампаолі не визначатиме склад на гру. Замість нього це зроблять лідери команди Ліонель Мессі і Хав'єр Маскерано.

Хоча на зустріч з Нігерією команду вийшла з тренером, протягом усього поєдинку камери вступаємо активну роль Мессі в питаннях складу. Нападник в перерві активно розмовляв про щось з партнерами по команді, а в середині другого тайму імовірно обговорював з Хорхе Сампаолі вихід на поле Агуеро. Сам же тренер запевнив, що не радився з ним з цього приводу.

«Пам'ятаю цей момент, але все, що я сказав своїм гравцям – приватне, і не стану це розголошувати. Але це не так, як охарактеризували в ЗМІ, у нас було кілька варіантів в атаці, і я лише проінструктував Ліонеля, що будемо використовувати один з них », – цитує слова наставника Аргентини ESPN.

Мессі став автором першого гола в поєдинку проти нігерійців. Перемога в тому матчі дозволила південноамериканцям вийти в 1/8 фіналу.

Сьогодні Аргентина проведе поєдинок плей-офф проти Франції (початок – о 17:00 за київським часом).