Хтось здивований? У Ювентусі натякнули на підкуп судді з боку Реала

12/04/2018

Футболісти "старої сеньйори" категорично не згодні з пенальті

Захисник Ювентуса Джорджо Кьєлліні натякнув, що Реал підкупив арбітра матчу Майкла Олівера, який поставив пенальті в ворота туринців у доданий час.

Перед пробиттям 11-метрового Кьєлліні жестикулював перед гравцями Реала, що вони нібито дали хабар судді. Після матчу захисник пригадав минулорічний чвертьфінал Ліги чемпіонів Реал – Баварія, де на користь "вершкових" також приймали неоднозначні рішення.

"Хтось здивований? Серйозно? У минулому році через це пройшла Баварія, тепер наша черга", – цитує Кьєлліні Football Italia.

На 37-й хвилині Юве вів у рахунку 0:2 після дублю Маріо Манджукіча. На 61-й хвилині Блез Матюйді, скориставшись помилкою Кейлора Наваса, і зовсім зробив  рахунок 0:3.

Коли справа йшла до додаткового часу Меді Бенатіа, на думку арбітра, порушив правила у своєму штрафному майданчику. Марокканець вдарив ногою по грудях Лукаса Васкеса. У підсумку англійський рефері Майкл Олівер призначив пенальті, а туринці почали сперечатися з арбітром. Більше за всіх кричав Джанлуїджі Буффон, якого суддя вилучив з поля. Вийшов у рамку Войцех Щенсни, якого Кріштіану Роналду переграв, хоч поляк і вгадав кут. 1:3 – Реал пройшов в півфінал Ліги чемпіонів.

Реал вигравав Лігу чемпіонів 12 разів (рекорд) та є чинним володарем трофею. У минулорічному фіналі, який відбувся у Кардіффі, мадридці обіграли Ювентус з рахунком 4:1. Реал став першим в історії клубом, якому вдалося виграти дві Ліги чемпіонів поспіль. У 2016 році "вершкові" перемогли у фіналі мадридський Атлетіко.

Ювентус двічі перемагав у Лізі чемпіонів. Востаннє "зебри" брали найпрестижніший клубний трофей Європи у 1996 році. Після цього туринці програли п'ять фіналів, останній – у 2017 році Реалу.