Ібрагімович очманів: юний воротар забив божевільний гол

13/04/2018

У Німеччині мастаки творити дива на полі

20-річний воротар молодіжного складу Майнца Фінн Дамен забив неймовірний гол у поєдинку проти Штутгарта.

Майнц програвав 0:1, коли Дамен на другій доданій до другого тайму хвилині пішов у чужу штрафну. Дамен вдало скористався відскоком і чудовим ударом п'ятою відправив м'яч під дальню штангу воріт суперника. Фінн приніс своїй команді нічию 1:1.

Раніше схожий за виконанням гол забив знаменитий шведський форвард Златан Ібрагімович.

На одному з тренувань форвард «вершкових» Кріштіану Роналду розчохлив "ножиці" і забив шедевральний м'яч. Видно, що португалець у відмінній формі підходить до мадридського дербі і повторної гри проти туринського Ювентуса.

Нагадаємо, що Кріштіану Роналду забив два неймовірно красивих гола у матчі проти Ювентуса. Другий гол португальця вийшов настільки видовищним, що навіть італійські фанати аплодували стоячи.

Засмучена публіка на "Ювентус Стедіум" віддала п'ятиразовому володарю Золотого м'яча належне. Футболіст подякував фанатам щирим поклоном.

Журналісти AS виміряли, наскільки високо стрибнув Кріштіану, коли забив через себе. За допомогою комп'ютерної графіки вдалося підрахувати, що португалець відзначився з висоти 2,23 метра. Зріст футболіста – 1,87 м.