УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Іспанський байдарочник на ЧС зробив пропозицію своїй коханій

27/08/2018
Іспанський байдарочник на ЧС зробив пропозицію своїй коханій

Крістіан Торо Карбальо завоював "срібло" і отримав "Так" від дівчини

На чемпіонаті світу в вітряному португальському Монтемор-у-Велью збірна України вигребла дві нагороди. Чоловіча каное-четвірка у складі Юрія Вандюка, Андрія Рибалки, Олега Боровика і Едуарда Шеметили, незважаючи на тривале лідерство, пропустила вперед росіян і стала другою на дистанції 500 м. Для Едуарда це третя медаль "світу", правда, до цього "срібло" і "бронза" були на 1000 м. А байдарочниця Марія Кічасова-Скорик і Анастасія Горлова стали третіми на 200-метрівці двійок. Дівчата жваво рвонули на старті, але за 50 м до фінішу німецький і новозеландський екіпажі наздогнали українок, які в 2017-му стали чемпіонками Європи.

Призер ЧЄ і володар 4-го місця на ОІ 2016 каноїст Павло Алтухов на коронних дистанціях 500 і 1000 м був далекий від подіуму – 15-те місце:

"Спорт жорстокий. Довгий час я був топ-5 світу. Після травми все йде шкереберть. І набрати колишню міць навіть важче, ніж я міг подумати. Потрібен час і робота, робота і ще раз робота. Я йду в правильному напрямку. Все буде добре. Всьому свій час. Найближчі плани? Просто відпочити".

Не потрапили в призи і бронзові призери Ігор 2016 Дмитро Янчук і Тарас Міщук – тільки восьмі. Цікаво, що починаючи з 2013-го Україна більше двох медалей з "світу" не привозила.

А ось іспанський байдарочник, олімпійський чемпіон Ріо 2016 Крістіан Торо Карбальо разом зі срібною медаллю – хоча, напевно, розраховував на "золото" – отримав ще й красуню наречену.

Під час нагородження він несподівано взяв мікрофон, знайшов на трибунах свою дівчину Сусану і, немов фокусник, витяг звідкись коробку з каблучкою. Поплакавши на плечі Торо, блондинка, яка працює медсестрою в педіатрії і знаходиться на сьомому місяці вагітності, сказала "Так".