Пан Микола всього побував у 50 країнах світу – в 41-ій з них їхав вже на інвалідному візку.
В 1991 році життя Миколи кардинально змінилося. Він потрапив в аварію, отримав важкі травми хребта. Держава запропонувала пенсію та порадила чекати смерті.
З таким вироком чоловік миритися і не збирався. Вже через пів року після травми на Дніпровському круїзі поплив у Румунію. І мандри продовжились.
Микола почав займатися соціальною діяльністю, організовував конкурс "Міс Україна на візку", а чотири роки тому розпочав проект "Планета Земля – погляд з інвалідного візка". Чоловік повторює маршрут всесвітньої естафети Олімпійського вогню 2004 року, але з конкретною метою – привернути увагу людей до проблеми пересування інвалідів.
Адже за кордоном людина в інвалідному візку може без проблем потрапити у будь-яке туристичне місце. А от в Україні, на жаль, потрібна стороння допомога. Для початку пан Микола на основі міжнародного досвіду розробив проект адаптації Софії Київської.
А ще Микола справжній фанат легендарних The Beatles. Він сфотографувався на тому ж пішохідному переході, де зняли обкладинку для одного з альбомів ліверпульської четвірки.
За 24 роки життя на візку Микола побачив більше, ніж деякі люди за все життя на своїх ногах. А рецепт простий – ні за яких обставин не зневірюватися і продовжувати мріяти.
Автор сюжету – Єлизавета Герасимюк.
Нагадаємо, сьогодні світ відзначає міжнародний день інвалідів. Його проголосила Генеральна асамблея ООН в 1992 році.
Першим цю новину поширив агрегатор Корупція.Інфо
https://play.google.com/store/apps/details?id=info.korupciya.news&hl=ru