Інші види спорту

Історія успіху Міхаеля Шумахера: від саморобного картингу до найкращого гонщика

01/02/2019

Останні 5 років він був прикутий до ліжка і лише місяць тому зміг пересісти у інвалідний візок. Він найкращий гонщик в історії перегонів Формула-1 – Міхаель Шумахер – легендарний червоний Барон.

Кожен день реабілітації, колись найбагатшого гонщика світу, обходиться в десятки тисяч євро. Довелося навіть продати будинок в Норвегії, особистий літак та кілька колекційних автомобілів Шумахера. З молотка пішов і пам’ятний болід Ferrari, на якому він здобув один зі своїх семи чемпіонських титулів Формули-1, розповідають Факти.

Розпочинав свій легендарний шлях юний Шумахер з саморобного картингу, збудованого його батьком. А вже в 15 років він виграє свої перші європейські змагання. 91-го німець отримав шанс випробувати себе в найпрестижніших перегонах планети.

Вже за три роки Шумахер виграв свій перший титул, а наступного сезону повторив успіх. Та найбільший тріумф чекав на Міхаеля 2000-го. Саме тоді з командою Ferrari Шумі 5 років поспіль не мав рівних. За всю історію Формули-1 він здобув найбільше за всіх титулів, виграв рекордну кількість перегонів та встановив ще з десяток досягнень, які досі ніким не перевершені.

Свій останній чемпіонський сезон 2004, Шумахер виграв з нечуваною перевагою: 13 перемог у 18-ти гонках. Однак, наступні роки уже були менш вдалими. Міхаель то залишав перегони, то повертався і після трьох безуспішних сезонів у 43, німець остаточно закінчив кар’єру. Та насолоджуватися спокійним життям на пенсії йому залишався один рік, до того горезвісного падіння на гірськолижному схилі.