Італійський футболіст після вилучення штовхнув камеру і віддав футболку вболівальникам (відео)

23/12/2016

Маріо Балотеллі знову показав свій буйний характер.

Попри нічийний рахунок і матч без забитих голів чемпіонату Франції "Бордо" – "Ніцца" (0:0), кінцівка гри на стадіоні "Матмут-Атлантик" вийшла зовсім не нудною. На 90-й хвилині нападник "Ніцци" Маріо Балотеллі вдарив суперника ногою і відразу побачив перед собою червону картку. Йдучи в роздягальню, італієць, відомий своїм непокірним характером, зняв футболку і віддав її фанатам, а потім відштовхнув рукою камеру, передає Корупція.Спорт

До речі, в останні хвилини гри рефері ще раз діставав червону картку. Не впорався з нервами, вже в доданий арбітром час, колишній гравець "Динамо" Юнес Беланда, який відправився в роздягальню до фінального свистка слідом за Балотеллі.