УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Капітан збірної України з біатлону несподівано завершила сезон: проблеми з серцем

18/02/2019
Капітан збірної України з біатлону несподівано завершила сезон: проблеми з серцем

Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна достроково завершила сезон 2018/2019 через проблеми зі здоров'ям.

Таке рішення було прийнято після медогляду, який показав, що у спортсменки гостра стадія міокардиту – запалення серцевого м'яза, повідомляє Biathlon.com.ua.

Проблеми зі здоров'ям виникли в результаті перенесеного захворювання в січні цього року. Після трьох гонок, проведених після хвороби, у Підгрушної погіршилось самопочуття і було прийнято рішення відправити спортсменку на додаткове медобстеження. 

В результаті УЗД і  МРТ підтвердили діагноз, що виключає продовження виступів Підгрушної в поточному сезоні.

Раніше Олена Підгрушна заявила, що не збирається завершувати кар'єру.

Нагадаємо, національний олімпійський комітет оголосив ім’я кращої спортсменки України в грудні. Як повідомляє офіційний сайт організації, високого визнання за підсумками місяця була удостоєна біатлоністка Юлія Джима.

Українська біатлоніста була визнана кращою спортсменкою завдяки чудовому виступу на першому етапі Кубка світу в словенській Поклюці, де в індивідуальній гонці завоювала золоту медаль.

Ця перемога стала найвищим досягненням українських спортсменів в олімпійських номерах програми в останньому місяці року, що минає.