Карма за ПСЖ: соцмережі киплять після матчу Рома – Барселона

11/04/2018

Рома сенсаційно обіграла Барселону з рахунком 3:0 на своєму полі та вийшла у півфінал Ліги чемпіонів.

Футбольні експерти та фанати не стримували емоцій у Twitter після цього фантастичного матчу.

"Карма за ПСЖ", "Шахтарю не пощастило з жеребом", "Поки тиждень сперечалися, чи влаштує Реал Барсі чемпіонський коридор, Рома вирила їм лігочемпіонський тунель", – пишуть у соцмережах.

Одразу після фінального свистка сммщик Роми, здається, просто побився головою по клавіатурі та запостив у Twitter те, що вийшло. Пізніше представники клубу все ж зробили адекватне звернення.

Перша гра завершилася на користь "блаугранас" з рахунком 4:1, тому Ромі потрібно було відіграватися і забивати як мінімум три голи. І це команді Еусебіо Ді Франческо вдалося зробити.

Спочатку на 6-й хвилині Едін Джеко вивів римлян вперед і "джаллороссі" вдалося утримати рахунок до перерви. У другій половині зустрічі, також продовжуючи грати у два форварди (Едін Джеко – Патрик Шик), римляни вміло пресингували і підганяли Барсу до своїх воріт. У підсумку Джеко заробив пенальті, який реалізував Даніеле Де Россі. За десять хвилин до кінця основного часу Костас Манолас вдало пробив головою після подачі кутового і зробив рахунок 3:0 на користь Роми, що її повністю влаштовувало.

Барселона влаштувала шквал атак, Ліонель Мессі зробив все можливе, щоб забити гол, але цей вечір був за Ромою. 3:0 – перемога "вовчиці".