Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Кілограми тануть на очах: ​​як правильно схуднути без тренажерного залу

17/03/2017
Кілограми тануть на очах: ​​як правильно схуднути без тренажерного залу

Найефективнішими методами боротьби із зайвою жиром залишаються правильне харчування і регулярні фізичні вправи, передає Корупція. спорт

Але є ще багато різних рад, щоб домогтися бажаної мети, адже наші повсякденні звички теж сприяють тому, щоб отримати бажану вагу, не піддаючи при цьому своє здоров'я непотрібному ризику.

Проблема в тому, що далеко не у всіх вистачає часу на походи в спортзал, а хтось купує собі абонемент, але не може з достатньою частотою відвідувати тренування.

Наші справи і обов'язки, стрес та інші чинники стають перешкодою на шляху до регулярної фізичної активності.

З цієї причини непогано було б знати і про інших видах діяльності, які допоможуть спалити калорії і зайвий жир без професійних тренерів і тренажерів.

Деякі з них – це повсякденні заняття, які дозволять позбутися від зайвої ваги і прибрати жир, не докладаючи особливих зусиль.

1. Спускайтесь і піднімайтеся по сходах

Вже доведено, що такі прості, на перший погляд, дії, як підйом або спуск по сходах дозволяють людині спалити велику кількість калорій.

Якщо це стане у вас в звичку, замість того, щоб користуватися ліфтом, то ви не тільки збільшите витрату енергії свого організму, але і накачаєте м'язи сідниць, ноги і живіт.

Крім того, якщо ви будете робити це якесь тривалий час, хоча б 10 хвилин в день, то результати не змусять себе довго чекати і приємно вас здивують.

Користь від таких вправ очевидна: нарощування м'язової маси, здоров'я серця і хороший кровообіг.

2. Танцюйте

Прихильники танців можуть займатися своєю улюбленою справою і одночасно знижувати вагу.

Від таких приємних і корисних занять втрачається до 700 калорій на годину, в залежності від ритму, в якому виконуються руху.

Танці знімають стрес, активізують метаболізм, відмінно тренують м'язи живота, ноги і сідниці.

3. Відпочивайте

Така здорова звичка, як міцний сон, дуже тісно пов'язана з інтенсивністю втрати зайвої ваги і спалюванням жиру.

Люди, які вночі сплять менше 5 годин, більш схильні до набору ваги, і їм значно важче від нього позбавитися (навіть при регулярних фізичних навантаженнях).

Щоб забезпечити собі повноцінний відпочинок, важливо відмовитися від всіх світяться дисплеїв, рясних прийомів їжі і стимулюючих напоїв перед сном.

4. Виходьте на прогулянку

Нехай це буде зовсім не довга прогулянка, навколо будинку або в найближчому парку. Вона вже дозволить вам спалити в три рази більше калорій, ніж якби ви просто сиділи вдома (або в офісі).

Ходьба швидким кроком активізує витрата енергії, підвищує швидкість обміну речовин і прискорює процес спалювання калорій.

А якщо здійснювати прогулянку після прийому їжі, вона допоможе ще і переварити з'їдене.

5. Домашні справи тільки на користь!

Усі домашні справи без винятку забезпечать вам ефективну боротьбу із зайвою жиром без необхідності виконувати спеціальні фізичні вправи.

Серед найбільш корисних в цьому плані занять (які змушують рухатися все тіло і збільшують витрату енергії) можна виділити наступні:

Пилососити.
Мити посуд.
Мити підлогу.

І найцікавіше те, що ці види діяльності не настільки виснажливі, як спортивні тренування.

6. Стрибайте через скакалку

Стрибки через скакалку не тільки нагадають вам про щасливе дитинство, а й дозволять спалити велика кількість жиру, поки ми розважаємося.

Всього 50-100 стрибків допоможуть вам позбавитися від 100 калорій (в залежності від швидкості, з якою ви будете стрибати).

А чергуючи руху і інтенсивність, ви досягнете ще більш швидких результатів: спочатку зробіть серію маленьких стрибків, потім пострибайте по черзі на одній нозі, а в кінці виконайте вищі стрибки.

Щоб витратити максимум калорій, виконуйте стрибки з переміщенням (вперед, в сторони або назад).

7. Пийте натщесерце лимонну воду

Тепла вода з лимоном (з ранку натщесерце) – це відмінна звичка, яка сприяє боротьбі із зайвою вагою і зміцнює здоров'я.

Цей напій прискорює метаболізм, що полегшує процес спалювання жирів протягом дня.

А з огляду на високу концентрацію поживних речовин в лимонній водичці, можна говорити про те, що вона зміцнює імунну систему, стимулює виведення токсинів з організму і запобігає розвитку захворювань.

8. Стежте за кількістю споживаних калорій

Тут не потрібно ставати одержимими і з абсолютною точністю записувати все, що з'їли. Просто важливо знати висококалорійні страви і уникати їх надмірного споживання.

Вважається, що в день дорослій людині необхідно від 2000 до 2500 калорій, так його організм буде працювати в «оптимальному» режимі, справляючись зі всіма своїми функціями.

Якщо зуміти вписатися в позначені «рамки», то вашому тілу не доведеться докладати додаткові зусилля, щоб позбавитися від всього зайвого.