Київське Динамо поступилося Лиферингу в контрольному поєдинку

25/01/2017

Київське «Динамо» провело черговий контрольний поєдинок. Цього разу команді Сергія Реброва протистояв представник Другої австрійської Бундесліги – «Лиферинг». Фактично це фарм-клуб команд, спонсорованих «Ред Булл» – австрійського «Зальцбурга» і німецького «РБ Лейпциг». Так що команда складається всуціль із молодих гравців: найстаршому футболісту, заявленому на матч проти киян, ізраїльському форварду Мунасу Даббуру, всього 23 роки. В основному ж у команді зібрані 17-20-річні гравці.

Тому не дивно, що австрійська молодь почала гру активно, спершу навіть трохи притиснувши до воріт динамівців. Однак підопічні Реброва незабаром відсунули гру від своїх воріт і самі почали атакувати. Відмінну можливість відкрити рахунок не використав Жуніор Мораєс — вийшов один на один, однак пробив повз воріт. А незабаром подачу Дениса Гармаша хтось із захисників «Лиферинга» перервав рукою у своєму штрафному майданчику — пенальті! Одинадцятиметровий чітко реалізував капітан «Динамо» Андрій Ярмоленко, пробивши поруч зі штангою — воротар хоч і вгадав напрям удару, але дістати м'яч не зумів. Потім Олександр Тымчик щільно пробив у дев'ятку — у красивому стрибку голкіпер врятував свою команду. Українська команда повністю контролювала хід гри, але ледь не пропустив гол перед свистком на перерву, однак нашого воротаря підстрахував Микита Корзун, у підкаті заблокировавший удар по порожніх воротах — перший дзвіночок…

На другий тайм Сергій Ребров випустив повністю оновлений склад, в якому не знайшлося місця легіонерам — на полі були 11 українців. А «Лиферингу» вже через пару хвилин після свистка головного арбітра вдалося зрівняти рахунок. Амаду Хайдара з ходу пробив низом з-за меж штрафного, метрів з 27-ми — і влучив у кут. Артур Рудько до м'яча не дотягнувся… Незабаром австрійці провели першу небезпечну контратаку (яких за другий тайм буде кілька) — буквально сантиметрів не вистачило Масайе Окугаве, щоб замкнути фланговий простріл. Сергій Ребров, в першій половині зустрічі виглядав спокійно, почав голосно підказувати гравцям: «Чому три торкання? Чому не одне?». Ще більше зіпсувала настрою наставнику травма Богдана Михайличенко — замість нього змушений був повернутися на поле Тымчик.

Шанси забити гол у киян були, але буквально лічені». Сергій Сидорчук непогано пробив з льоту — поруч зі штангою. У відповідь отримали чергову контратаку австрійців, що завершився прострілом, рикошетом — і ударом Філіпа Штурму метрів з десяти в дев'ятку. Навіть після цього динамівці могли врятувати гру, але Роман Яремчук з вигідної позиції пробив у голкіпера. А «Лиферинг» на останній хвилині зустрічі організував ще одну разючу контратаку. Знову — простріл з флангу, знову – «забутий» в середині штрафного форвард, знову — удар в дотик. 1:3. Сергію Реброву та його штабу є над чим думати. І стає зрозуміло, чому «РБ Лейпциг» – у лідерах німецької Бундесліги, а «Зальцбург» – у лідерах австрійської. Резерв у «редбулловских» команд зростає непоганий!

«Динамо Київ» – «Лиферинг» – 1:3

Андрій Ярмоленко, 27, з пенальті – Амаду Хайдара, 47, Філіп Штурм, 77, Лоренц Грабовак, 90

«Динамо Київ»: Георгій Бущан (Артур Рудько, '46), Андрій Ярмоленко (Євген Хачеріді, '46), Віталій Буяльський (Павло Лук'янчук, '46), Дерлис Гонсалес (Артем Громов, '46), Виторину Антунеш (Богдан Михайличенко, '46, Олександр Тымчик, 63), Жуніор Мораєс (Віктор Циганков, '46), Олександр Тымчик (Микола Морозюк, '46), Домагой Віда (Роман Яремчук, '46), Володимир Шепелєв (Сергій Рибалка, '46), Денис Гармаш (Сергій Сидорчук, '46), Микита Корзун (Артем Бесєдін, '46)

«Лиферинг»: Лоуренс Ати, Боян Лугонья, Сандро Инголич, Емір Карич, Цибулі Майсл (Юліан Геллес, '72), Рамі Текир (Максиміліан Шустер, '56), Олівер Філіп, Масайя Окугава (Роберт Мудражия, '62), Ніко Горцель (Лоренц Грабовак, '56), Мунас Даббур, Амаду Хайдара (Філіп Штурм, '62).