Київське “Динамо” розгромило німців у першому матчі року

20/01/2019

Напередодні київське "Динамо" обіграло німецький "Бохум" в першому в цьому році товариському матчі навчально-тренувального збору в Марбельї 2019 року. Українська команда гравців здобула перемогу з рахунком 3:0.

Перший тайм видався досить рівним. У кіперів обох команд було мало роботи. Кияни шукали свою гру з новим футболістом атаки – Франом Солем, який тільки почав вливатися в колектив.

"Динамо" вийшло вперед у середині першого тайму. Прекрасна комбінація у виконанні столичного клубу завершилася передачею Шапаренка на Циганкова, який більярдним ударом вразив дальній кут воріт німецької команди.

У другому таймі команда Олександра Хацкевича подвоїла свою перевагу. Форвард киян Назарій Русин отримав передачу за декілька метрів від футбольних воріт і, відігравши голкіпера і гравця суперника, феєрично розписався у володіннях "Бохума".

Молодий форвард "Динамо" вдало увійшов у гру в другому таймі і вже незабаром оформив дубль, реалізувавши свій вихід віч-на-віч з воротарем німецької команди.