Київське “Динамо” впевнено обіграло “Ворсклу”

30/04/2018

Київське "Динамо" здобуло впевнену перемогу над "Ворсклою".

Столичному "Динамо" в гостях вдалося переграти "Ворсклу" в заключному поєдинку 29-го туру УПЛ. Про це передає офіційний сайт чемпіонату.

Весь перший тайм пройшов досить динамічно по обидва боки, гольових моментів було маса, однак реалізувати їх заважали захисники і контроль м'яча, який продемонструвала господарі поля. Можна відзначити декількох гравців чужої команди і вхід в штрафну Вербича, але його удар виявився неточним. У гостей відзначився Чеснаков, але його подача потрапила прямо в руки голкіпера суперника. Здобути перемогу "Динамо" допоміг легіонер Мбокані, який з'явився на полі з заміни тільки на 60 хвилині, та вже на 63-й з флангової подачі забив впевнений гол.

Варто також згадати небезпечний штрафний Циганкова, але він не знайшов успішного відгуку в ногах колег Олександра по команді. Загальний рахунок зустрічі – 1: 0 на користь "столичних". Як повідомлялося в "УРА-Інформ", головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич повністю задоволений грою з Лаціо і вибором стартового складу команди.