УКР
App for android App for apple

Кличко поділився секретом свого успіху

11/09/2017
Кличко поділився секретом свого успіху

Український суперваговик, дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко (64-5, 54 КО) поділився секретом свого успіху, а також розповів про нові завдання та цілі.

Секрет свого успіху Володимир пояснив просто: він ніколи не тікав від проблем. "Думаю, що я такий, як і більшість людей. Я теж роблю помилки. Але я дізнаюся про них. Я показую обличчя, а не спину, я не тікаю від проблем. Боятися можна, і це здорово. Це робить вас більш мотивованим і сильнішим. Погано бути боягузом", – розповів Володимир в інтерв'ю німецькому виданню N-TV.

Говорячи про свої завдання і цілі, Володимир віджартувався. "Іноді я дивуюся такому питанню. Найчастіше, багато вчаться на прикладах. Моїми першими прикладами для наслідування були батьки і брат. Але ніхто ж не стоїть на місці. Кожен повинен стати рушійною силою, розвиватися, бути відкритим для нового. Витривалість, спритність, концентрація, координація – те, що допомогло мені в спорті, допомагає мені і за межами рингу. Ці навички також допомогли і моєму братові Віталію, який зараз мер Києва.

 Ви повинні бути безумовними і безкомпромісними, як егоїст. Одержимість теж може бути позитивною. Любов – яскравий тому приклад. Навіть у великого "его" є позитивні моменти. Це змушує нас йти вперед, не втрачаючи час. Як говорив Мухаммед Алі: "Якщо ви думаєте про 50 років в 20, ви втратили 30 років".