УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Клуб Ярмоленка зацікавився українцем, який відмовляється від громадянства

08/03/2018
Клуб Ярмоленка зацікавився українцем, який відмовляється від громадянства

Німецький клуб серйозно зацікавився послугами півзахисника

Півзахисника Ягеллонії Тараса Романчука, який отримав польське громадянство, хоче бачити у себе дортмундська Боруссія Андрія Ярмоленка.

Німецький клуб серйозно зацікавився послугами Романчука, повідомляє портал sport.pl.

За інформацією видання, скаути Борусії спостерігали за діями півзахисника у матчі проти Вісли, в якому Ягеллонія перемогла з рахунком 2:0.

У цьому сезоні 26-річний Романчук зіграв 28 матчів, забив 5 голів та віддав 3 асисти.

Відзначимо, що уродженець Ковеля, який виступає в складі Ягеллонії, Тарас Романчук розповів про отримання польського громадянства.

«Був дуже здивований, коли дізнався про це. З одного боку, я очікував цю новину, а з іншого – я був в шоці. Я дуже щасливий і радий, що час і енергія, які я і співробітники клубу витрачені не даремно.

Виступи у складі збірної Польщі? Я ставлюся до цього спокійно. Я не думаю про це прямо зараз, в національній команді Польщі є люди, які спостерігають за всіма кандидатами. Поки що рано говорити про це. Громадянство безумовно багато дасть «Ягеллонії», тому що тепер я більше не буду займати місце для гравців з-за меж Європейського Союзу.

Я відразу зателефонував додому, в Україну. Батьки були дуже щасливі. Мій брат дуже задоволений цим, як і моя дружина. Всі підтримували мене весь час, тому ця новина всіх втішила», – сказав Романчук офіційному сайту Ягеллонії.
Український хавбек подав документи на отримання громадянства Польщі ще 23 лютого 2017 року. Офіційне вручення свідоцтва про громадянство повинно було відбутися в п'ятницю, 2 березня.